לימודים בארצות הברית > הסטודנטים שלנו > המלצה דור יפרח :
אודות
לימודי אנגלית ומכינות
דירוגי אוניבריסטאות
רשימת מלגות
בתי ספר תיכון בארה"ב
ג'וניור קולג'ים
אוניברסיטאות ומכללות
אוניברסיטאות מקצועיות
תואר שני ועבודה בארה"ב
מלגות ספורט
מחנות קיץ בארה"ב
הסטודנטים שלנו
כנסים ואירועים
מאמרים מקצועיים
ביטוח סטודנטים
צור קשר

המלצה דור יפרח


שלום,

שמי דור יפרח.
אני שחקן כדורסל ופניתי לדודי אדלר בספטמבר 2009 בכוונה לקבל מלגה בארה"ב כדי לשחק כדורסל במכללה. מאותו רגע דודי היה כל הזמן לצידי.ליווה אותי בכל רגע מהיום שפניתי אליו עד שקיבלתי את המלגה בארה"ב. הוא שלח את הקלטות שלי ואת הפרטים להרבה קולג'ים בארה"ב ודאג לעדכן אותי שוטף בכל דבר שהיה קורה.

הייתי מציק לו 3 פעמים ביום לפחות עם כל מיני שאלות שלא ידעתי ותמיד הוא ענה בחיוך ובהבנה מלאה. בזמן קבלת ההצעות מהמכללות דודי תמיד הראה לי איך לענות בדרך הכי טובה למאמנים, וכמובן מה לענות, וכשהיה צריך לתת מילה טובה למאמן הוא נתן הרבה יותר ממילה!!
דודי עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר!

היו הרבה קשיים בדרך והרבה החלטות שהייתי צריך לקבל ודודי תמיד היה לצידי ותמיד הראה לי את הדרך הנכונה. לדודי יש הרבה ניסיון גם כשחקן ששיחק במכללה בארה"ב וגם הרבה ניסיון עם שחקנים שהוא הצליח להשיג להם מלגה בארה"ב וביניהם הרבה חברים ששיחקו איתי בעבר.

יש לו הרבה מאוד קשרים בארה"ב עם מאמנים שהוא מכיר ואני בטוח שהוא הכתובת הכי טובה למציאת מלגות פנויות במכללות במיוחד שהוא היה שם ושיחק שם ויודע בדיוק איך עובד כל העסק ולמי לפנות ואיך לפנות.

אם אתם לא רוצים לפספס את ההזדמנות להתקבל למכללה בארה"ב אז אני מציע לכם בכל ליבי לפנות לדודי אדלר, זאת הכתובת הכי טובה והכי נאמנה, מניסיון!

מציאת מלגה זה דבר לא פשוט אבל שדודי אדלר לצידך זה עושה את זה הרבה יותר קל.

כדי לעבור את התהליך הזה בקלות, ובשירות וטיפול מהרמה הכי גבוה, והכי חשוב עם חיוך בסופו של דבר ומלגה למכללה בארה"ב....אני מציע שתרימו טלפון לדודי.

 

בהצלחה - דור יפרח.


ישראל:   03-6167210
ארה"ב:   1-888-283-1464
שם פרטי:
שם משפחה:
אימייל:
טלפון נייד:
הודעה:
New York Film Academy
בניית אתרים ריידוויד בניית אתרים בניית אתרים