לימודים בארצות הברית > כנסים ואירועים :
אודות
לימודי אנגלית ומכינות
דירוגי אוניבריסטאות
רשימת מלגות
בתי ספר תיכון בארה"ב
ג'וניור קולג'ים
אוניברסיטאות ומכללות
אוניברסיטאות מקצועיות
תואר שני ועבודה בארה"ב
מלגות ספורט
מחנות קיץ בארה"ב
הסטודנטים שלנו
כנסים ואירועים
מאמרים מקצועיים
ביטוח סטודנטים
צור קשר

כנסים ואירועיםהכנס השנתי ללימודים בארה"ב | יום שני 26/3/2012
בשיתוף עם שגרירות ארה"ב הגיעה לישראל משלחת של יותר מעשרים אוניברסיטאות  אמריקאיות עם חבילת מלגות כוללת בשווי של יותר משני מיליון דולר עבור סטודנטים ישראלים המעוניינים ללמוד בארה"ב. יותר מאלף סטודנטים השתתפו בכנס, ועשרות ניצלו את ההזדמנות וקיבלו מלגות בשווי של עשרות אלפי דולרים, כל אחד, למשך כל תקופת הלימודים ועד לסיום התואר.

יום אמריקה - אוניברסיטת חיפה | יום חמישי 19/1/2012
במעמד שגריר ארה"ב מר דן שפירו, יום אמריקה באוניברסיטת חיפה עסק בסוגיות רבות בנושאי יחסי ארה"ב-ישראל, לרבות אפשרויות הלימודים של סטודנטים ישראלים באוניברסיטאות בארה"ב.

אפריל 2011 - כנס מלגות
הכנס נערך במלון קראון פלאזה סיטי-סנטר (עזריאלי), תל אביב, בהשתתפות נציג מיוחד שהגיע לישראל מטעם חברת אינטרנשיונל דוורווי - (International Doorway) המתמחה במלגות לסטודנטים זרים מכל העולם.  הכנס נערך בשיתוף הנספח המסחרי של שגרירות ארה"ב בישראל, ונציג רשמי מטעם הקונסוליה נשא דברים והסביר על תהליכי הויזה ללימודים בארה"ב.

מרץ 2008 - כנס MBA
הכנס הופק בשיתוף של קרן חינוך ארה"ב-ישראל וחברת נירשמים-ארה"ב והתקיים במלון שרתון תל אביב בנוכחות של נציגים רשמיים מאוניברסיטאות מובילות בארה"ב.  בכנס נשא דברים שגריר ארה"ב בישראל, מר ריצרד ג'ונס.

דצמבר 2007 - פתרונות מעשיים ללימודים בארה"ב

הכנס הגדול ביותר שנערך אי פעם בישראל ללימודים בארה"ב.  יותר מאלף איש הגיעו לגני התערוכה להכיר אוניברסיטאות אמריקאיות, להיפגש עם סטודנטים ישראלים בוגרי אוניברסיטאות, ולשמוע דברים מפי סגן הקונסול של שגרירות ארה"ב. הכנס נערך בחסות אתר נירשמים-ארה"ב ללימודים.

הדלקת נר חנוכה בבית שגריר ארה"ב

 


ישראל:   03-6167210
ארה"ב:   1-888-283-1464
שם פרטי:
שם משפחה:
אימייל:
טלפון נייד:
הודעה:
New York Film Academy
בניית אתרים ריידוויד בניית אתרים בניית אתרים